KALENDÁŘ AKCÍ 2009/2010

FOTOGRAFIE TŘÍD

5. – 9. července Prázdniny za školou – akce ŠD Foto
  Foto červen: Botanická zahrada, Nocleh, Jozef Regec, Vavřinec, Policie ČR  
24. června Výchovný koncert  
22. června Sloupský slavík – setkání pěveckých sborů  
16. – 20. června Rafty – 9. ročník Foto
9. června Římská říše – představení k výuce dějepisu Foto
7. – 10. června Obhajoby ročníkových prací  
2. června Družinová pouť – akce k MDD  
  Foto květen: Úřad práce, Výlet - druháci  
31. května Termín odevzdání ročníkových prací  
24. května –
6. června
Školní výlety  
22. května Výlet školní družiny do ZOO Dvůr Králové  
20. května Kolektivní třídní schůzky -14:30 1. stupeň, 15:15 2. stupeň  
19. – 21. května CIRSIÁDY – vědomostní soutěže šesti okolních škol, pořadatel
ZŠ Sloup
 
18. května Vzdělávací akce pro celý pedagogický kolektiv – odpoledne  
14. května Vzdělávací program „Lipka“ zaměřený na ekologii
9.B – bowlingový turnaj
Foto
10. – 12. května Prověrka čtení ( 2. a 4. ročník )  
6. – 7. května Celoškolní projektová výuka – „Žijeme v chráněné krajinné oblasti“ Foto
4. – 8. května Výměnný pobyt – výjezd do Kragujevace v Srbsku  
4. května 15:00 hodin ve školní jídelně - beseda pro rodiče budoucích prvňáků  
3. května Výuka na DDH Blansko (dopravní výchova)  
  Foto duben: Beseda s Josefem Klímou  
29. dubna Přátelská návštěva našich učitelů v ZŠ Jedovnice  
27. dubna Exkurze 8. ročníku do učiliště Metra a na Úřad práce Blansko  
23.dubna Čarodějnická škola – nocování žáků 1. stupně ve škole se zábavným programem

Prezentace projektu Jarní probouzení v Krásenku (2. – 4. tř.)
Foto

Foto
22. dubna Rubikon – oblastní kolo  
20.dubna „Cestou necestou, kolem, nekolem“ – dopravně bezpečnostní akce za účasti MP Blansko Foto
15. dubna 14:00 – 16:00 třídní schůzky
16:00 informační schůzka na téma výjezd do Srbska (jídelna)
 
15. dubna Jedovnická kuňka – pěvecká soutěž. Foto
8. dubna DYS-KO-HRY účast týmu školy na dyslektické olympiádě Foto
1. – 5. dubna Velikonoční prázdniny  
  Foto březen: Karneval, Bazén, Superstar, Keramika, Kunštátská laťka  
29. března Florbalový turnaj v Jedovnicích Foto
28. března Den učitelů  
26. března Květný pátek, ředitelské volno  
25. března Škola naruby Foto
24. března Inspekční návštěva z pedagogicko psychologické poradny v Blansku
Divadelní představení „O pejskovi a kočičce“
 
18. března Turnaj ve vybíjené v Lipovci  
15. března Olympiáda v českém jazyku – účast týmu školy  
12. března Beseda s reportéry TV Nova ( Na vlastní oči ) – náhradní termín, 8. ročník.
Výuka v přírodě – 3. + 4. třída (Krásensko)
 
11. března Beseda pro rodiče žáků zdravotně oslabených, s poruchami učení a chování.
Akce začíná v 15:00 hodin, účast přislíbila Mgr.Eva Kovářová z Pedagogicko - psychologické poradny Blansko.
 
9. března Setkání ředitelů, zástupců a účetních ZŠ Sloup, Lipovec, Jedovnice,
Podomí, Křtiny a Ostrov u Macochy.
 
26. února Beseda s reportéry TV Nova ( Na vlastní oči ) – náhradní termín, 9. ročník.  
16. února Florbal – regionální kolo; pořadatel ZŠ Sloup Foto
10. února Setkání ředitele ZŠ Sloup s rodiči – MŠ Žďár  
9. února Školní kolo celostátní soutěže Rubikon Foto
5.února Aerobik – regionální kolo ve Křtinách  
2.února Setkání ředitele ZŠ Sloup s rodiči – MŠ Šošůvka.  
  Foto leden: Karlov  
29. ledna Pololetní prázdniny.  
28. ledna Pasování prvňáků.
Exkurze ( fishbanks – 9. ročník, řemesla 6.,8. ročník ).
Foto
Foto
27. ledna Exkurze ( řemesla, 6. + 8.ročník ).  
26. ledna Den otevřených dveří. Foto
22. ledna Ples školy, hraje Medium Video
18. ledna Pololetní pedagogická rada.  
14. ledna 14:00 – 16:00 individuální třídní schůzky.  
  Foto prosinec: Hasiči, Anthropos, Vánoce ve škole, Betlém  
20. prosince Vánoční akademie
Koncert pěveckého sboru v dřevěném kostelíku
 
17. prosince Výchovný koncert.  
15.-16. prosince Celoškolní projektová výuka – Vánoce, zvyky a tradice.  
11. prosince Planetárium - 5. ročník  
9. prosince Dukovany a Dalešice – 8.,9. ročník.  
4. prosince Mikulášská nadílka na 1. stupni Foto
3. prosince Volba MISS ZŠ Sloup Video
2. prosince Synton Blansko – 9.ročník, Antrophos Brno – 6. ročník. Foto
  Foto listopad: družinaoprava bazénu, vaření, výuka v přírodě, florbal dívky, šachy  
10. listopadu Výukový program Zločin kolem nás ( reportéři TV Nova ) – 9.A,B  
30. října Výukový program Dravci nadace Zeypherus Foto
28. – 30. října Podzimní prázdniny  
22. – 27. října Prověrky čtení ve 2. – 4. ročníku  
22. října 14:00 – 16:00 třídní schůzky, možnost konzultací s ředitelem
15:30 burza středních škol
 
21. října 2. A,B – ekologický výukový program Lipka  
20. října 12:35 hodin beseda žáků 9. ročníku s ředitelem školy  
19. října Nahlášení témat ročníkových prací řediteli  
15. října Účast školy na pokusu o zápis do Guinessovy knihy rekordů –
Ekoolympiáda
Akce ŠD „První pomoc s úsměvem“
 
14. října Výukový program Policie ČR pro 1. – 3. ročník „Prevence kriminality“ Foto
9. října Přespolní běh Lysice
9:30 představení „Draví ptáci“ nadace Zeypheros
Foto
7. – 8. října Exkurze Dlouhé Stráně, 6. – 9. ročník Foto
1. října Zahájení činnosti kroužků  
23. září Překročení Rubikonu Foto
21. září 1. A,B – ekologický výukový program Lipka Foto
19. září Běh Moravským krasem Foto
16. září Projektový den Včely Foto
  KAŽDÝ ZAČÁTEK JE TĚŽKÝ - první školní dny prvňáků Foto
1. září Slavnostní zahájení nového školního roku 2009/2010
8:00 kino 1. ročník
8:00 škola 2. – 9. ročník
Foto

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová