KALENDÁŘ AKCÍ 2012/2013

 FOTOGRAFIE TŘÍD

  Foto srpen: Guláš  
  Foto červen: Výlet 5.B   Rafty na Vltavě  Letovice  Patronát
28. června Vydání vysvědčení  
27. června Ekoprogram – ve spolupráci s obcí Vavřinec  
27. června Přijetí nejlepších žáků a absolventů u starosty  
26. června Ukázka street dance  
20. – 21. června Projektová výuka „Pozdrav Srbsku“ 5. – 9. ročník Foto
18. června Sloupský slavík – přehlídka pěveckých sborů Foto
17. června Závěrečná pedagogická rada  
10. – 13. června Obhajoby ročníkových prací Foto
7. června Projektová výuka Cesta kolem světa Foto
4. – 6. června Vyhlášení ankety Evropský strom roku, Brusel Foto
4. června Společná třídní schůzka a posezení rodičů  
3. – 7. června Celostátní testování 5. a 9. ročníku  
3. června Termín odevzdání ročníkových prací  
  Foto květen: Včelaříci   Seznam.cz  
31. května Malá Cirsiáda v Jedovnicích – vědomostní soutěž páťáků
Mezinárodní jazykové zkoušky – 9. ročník
 
29. května Mezinárodní jazykové zkoušky – 6. ročník  
25. května Výlet školní družiny do Hodonína  
21. května Výuka na dětském dopravním hřišti – 4. ročník  
20. května – 2. června Školní výlety Foto
15. – 17. května Cirsiády – vědomostní soutěže šesti okolních škol (organizuje ZŠ Sloup) Foto
8. – 12. května Srbové ve Sloupě Foto
6. – 7. května Vysočanské bloudění – akce ZŠ Vysočany  
3. května Environmentální výuka – 3. ročník  
2. května Schůzka pro rodiče budoucích prvňáků  
  Foto duben: DYS-KO-HRY   Strom roku   Vybíjená Adamov   Kamarádi 5.A  
30. dubna Čaroškola – projektová výuka prvního stupně  
26. dubna Turnaj ve vybíjené – Lipovec  
24. dubna Turnaj ve hře KUBB  
23. dubna Divadlo; 2. – 3. ročník  
18. dubna 14:00 – 16:00 třídní schůzky  
16. dubna Beseda deváťáků s Radimem Uzlem  
10. dubna Sloupský vodník – nultý ročník plavecké soutěže škol Cirsia Foto
  Foto březen: Takoví jsme byli   Jedovnická kuňka   Bowling  
28. – 29. března Velikonoční prázdniny  
27. března Škola naruby Foto
22. března Květný pátek – ředitelské volno  
21. března Jaro s kamarády – divadelní představení  
20. března Kunštátská laťka – sportovní soutěž  
15. března Preventivní program Hasík (druhý a šestý ročník, organizují hasiči)  
6. března Přijímačky nanečisto  
1. března Florbalový turnaj mladších žáků; organizuje ZŠ Sloup Foto
  Foto únor: Lipka   Street dance  Prvňáci   Otužilci  
19 – 22. února Lyžařský výcvik prvního stupně Foto
19. února Den pro Vysočany Foto
11. – 15. února Jarní prázdniny  
8. února Pohádková škola – akce 1. a 2. ročníku  
6. února Vzdělávací akce pro celý pedagogický kolektiv  
1. února Pololetní prázdniny  
  Foto leden: Mix akcí  Srdíčkový den  
31. ledna První pomoc – seminář pro žáky  
31. ledna Pasování prvňáků Foto
30. ledna Florbalový turnaj Jedovnice  
29. ledna Zápis do první třídy; 15:00 Foto
28. ledna Porada s ředitelkami spádových mateřských škol  
24. ledna Beseda ředitele s rodiči v MŠ Petrovice  
22. ledna Den otevřených dveří, 8:00 – 12:00

Beseda ředitele s rodiči v MŠ Sloup
Foto
18. ledna Ples školy, hraje PROROCK. 20:00 KD Sloup Foto
17. ledna Beseda ředitele s rodiči v MŠ Žďár  
15. ledna Beseda ředitele s rodiči v MŠ Němčice  
10. ledna 14:00 – 16:00 třídní schůzky  
9. ledna Beseda ředitele s rodiči v MŠ Vavřinec, Šošůvka  
8. ledna Metodická návštěva v Chrudimi  
5. – 11. ledna Lyžařský výcvik druhého stupně Foto
24. prosince – 2. ledna Vánoční prázdniny  
  Foto prosinec: Doba ledová    Vánoční dílny   Šachový turnaj   Betlém  
23. prosince Koncert Majeránu a sboru v Blansku – 17:30 Dřevěný kostelík Video
20. – 21. prosince Vánoční dílny a společné zpívání koled u stromku (21. prosince 11:00) Foto
17. prosince Soutěž v aerobiku, Křtiny  
16. prosince Vánoční akademie, KD Sloup, 14:30 hodin Foto
14. prosince Divadelní představení, 1. – 3. ročník  
5. prosince Mikulášská nadílka

Florbal, okresní finále
 
  Foto listopad: Strom roku   Rytíři   TOS Kuřim   Výsadba stromů  
30. listopadu Volejbal pedagogických týmů, Letovice  
22. listopadu Náslechy v ZŠ Sloup pro školy CIRSIA  
19. listopadu Pedagogická rada 1. čtvrtletí  
16. listopadu Prověrka čtení 4. B.  
13. listopadu Beseda ředitele s žáky devátého ročníku  
9. listopadu Mrazík – divadelní představení Blansko  
8. listopadu Kopání jam pro školní arboretum Foto
7. listopadu Volby do Školské rady při ZŠ Sloup 12:00 – 16:00 hodin.  
2. listopadu Prověrka čtení 2.B  
1. listopadu Uzavření kandidátek pro volby do Školské rady při ZŠ Sloup – do 15:00 hodin.  
  Foto říjen: Prosaď se!   Dravci   Čtení  
31. října Strašidelná škola – projektová výuky 1. stupně Foto
29. října Preventivní program pro 7. ročník – návykové látky  
25. – 26. října Podzimní prázdniny  
23. října Soutěž Dřevo - Letovice  
22. října Nahlášení témat ročníkových prací řediteli  
19. října Prověrka čtení 2.A  
17. – 20. října Výlet 9. ročníku – Praha Foto
16. října 14:00 – 16:00 třídní schůzky a konzultační hodiny ředitele
15:30 burza středních škol
 
9. října Program ekologické výchovy – 1. stupeň  
5. – 6. října Oslavy 30 let ZŠ Sloup Foto
2. – 3. října Vlastivědné putování žáků II. stupně – Osvětim, Hornické muzeum Ostrava, Tatra Kopřivnice. Foto
1. října Zahájení činnosti kroužků  
říjen Prověrky čtení ve 2. a 4. ročníku; informace na třídních
schůzkách
 
25. – 27. září Překročení Rubikonu; soutěž škol CIRSIA  
25. září Výuka 4.ročníku na dětském dopravním hřišti Foto
21. – 22. září Adaptační a seznamovací aktivity šesťáků Foto
3. září 8:00 zahájení školního roku 2012/2013 Foto

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová