KALENDÁŘ AKCÍ 2014/2015

 
27. srpna Opravné zkoušky – zeměpis, matematika  
25. srpna Zahájení přípravného týdne  
29. června – 3. července Příměstský tábor  
Foto červen: Fotky tříd  
26. června Vydání vysvědčení  
25. června Florbalový turnaj Žďárná

Přijetí absolventů (15:00 hodin) a nejlepších žáků (15:30
hodin) starostou městyse
 
23. června Sloupský slavík – setkání pěveckých sborů Foto
17. – 21. června Kurz vodní turistiky 9. ročníku - Vltava Foto
15. června Závěrečná pedagogická rada – uzavření známek  
10. června Turnaj v bowlingu  
8. – 11. června Obhajoby ročníkových prací Foto
4. června Výuka čtvrťáků na dopravním hřišti  
2. června Závěrečné třídní schůzky  
1. června Termín odevzdání ročníkové práce  
Foto květen: Výlet 3. a 2. B   Výlet 6. A   Jedovnická kuňka   Výlet 7. B
30. května Výlet školní družiny do ZOO Lešná  
25. května – 7. června Školní výlety  
16. – 20. května Srbové ve Sloupě Foto
14. – 15. května Vysočanské bloudění – akce pro 5. ročník  
13. – 15. května Cirsiády – vědomostní soutěže ve Sloupě Foto
6. května Testování TIMSS – 4. ročník  
5. května Schůzka pro rodiče budoucích prvňáků, 15:00, jídelna  
Foto duben: 2. A sportuje   Medvědi   Vaření   Technické muzeum   Basketbalová průprava   Bojler

Čarodějnice
30. dubna Bowlingový turnaj – 9. ročník  
24. dubna Divadlo Radost (2. A, 4. ročník) Foto
23. dubna Třídní schůzky – 3. čtvrtletí, 14:00 – 16:00  
22. dubna Pedagogická rada – 3. čtvrtletí  
16. dubna Anglické divadlo (8. ročník, Brno)  
1.– 5. dubna Poznávací zájezd žáků do Anglie (Mgr. Lenka Tallová) Foto
1.– 2. dubna Velikonoční prázdniny  
1. dubna Vypouštění bazénu
Jedovnická kuňka (pěvecká soutěž)
 
Foto březen: 2. A v pyžamu    Hry s padákem   Patrik   Keramika  
27. března Květný pátek – ředitelské volno  
26. března Škola naruby – vyučují deváťáci Foto
25. března Sloupský vodník – plavecké závody CIRSIA Foto
24. března Plavecké závody 1. – 2. ročníku  
13. března Termín pro podání přihlášek na střední školy  
11. března Přijímačky nanečisto  
Foto únor: Notebooky    Spaní ve škole    Technické vzdělávání  
23. února – 1. března Jarní prázdniny  
20. února Florbalový turnaj, pořádá ZŠ Sloup Foto
16. února Den pro Vysočany Foto
13. února Hasík – preventivní vzdělávací program pro žáky druhého a
šestého ročníku
 
11. února Schůzka škol sdružení CIRSIUM ve Sloupě  
10. února Náhradní zápis – 13:00 hodin  
3. – 6. února Lyžařský výcvik 1. stupně Foto

Video
Foto leden: Bruslení    Zápis  
30. ledna Pololetní prázdniny  
29. ledna Pasování prvňáků, vysvědčení, zápis do 1. třídy Foto
27. ledna Schůzka v MŠ Šošůvka, 16:00 hodin  
23. ledna Velká válka – dějepisný vzdělávací pořad Foto
22. ledna Den otevřených dveří (8:00 – 12:00)
Schůzka v MŠ Žďár, 15:30 hodin
Foto
20. ledna Schůzka v MŠ Sloup, 15:30 hodin  
16. ledna Ples, hraje PROROCK Foto
15. ledna Schůzka v MŠ Petrovice, 15:30 hodin  
14. ledna Schůzka v MŠ Vavřinec, 15:00 hodin  
13. ledna Třídní schůzky 14:00 – 16:00  
5. ledna Nástup do školy po prázdninách  
4. – 10. ledna Lyžařský výcvik 7. ročníku Foto
Foto prosinec: Aqualand Moravia, Přírodovědný kroužek  
22. prosince – 4. ledna Vánoční prázdniny  
22. prosince Začátek vánočních prázdnin  
21. prosince 14:30 hodin – Vánoční akademie (KD Sloup),
17:30 hodin – koncert Majeránu a Krápníčku v Blansku (Dřevěný
kostelík)
 
18. – 19. prosince Vánoční dílny Foto
18. prosince Anglické divadlo - Brno  
16. prosince Výchovný koncert
Soutěž v aerobiku - Křtiny
 
5. prosince Mikulášská nadílka – 1. stupeň Foto
Foto listopad: Strašidla   Krápníček v Olešnici  
26. listopadu Pedagogická rada – 1. čtvrtletí  
21. listopadu Testy profesní orientace (9. ročník)  
18. listopadu Divadlo Radost (2. A, 4. A, 4. B)  
17. listopadu Státní svátek  
11. listopadu Třídní schůzky (14:00 – 16:00)
Burza středních škol (15:30, jídelna)
Volby do školské rady (12:00 – 16:00 pedagogičtí pracovníci,
14:00 – 16:00 rodiče)
 
7. listopadu Zveřejnění kandidátek pro volby do Školské rady ZŠ Sloup
(zástupce rodičů i pedagogických pracovníků)
 
6. listopadu Uzavření kandidátek pro volby do Školské rady ZŠ Sloup
(zástupce rodičů i pedagogických pracovníků)
 
3. listopadu Zahájení provozu bazénu Foto
Foto říjen: Halloween   Prvňáci   Pinec  
27. – 29. října Podzimní prázdniny  
24. října Olešnice – přehlídka dětských pěveckých sborů  
22. října Výchovný koncert  
20. října Nahlášení témat ročníkových prací řediteli
Pracovní setkání účetních škol CIRSIA
 
16. října Prosaď se! Soutěž škol CIRSIA v Ostrově  
15. října Nástrahy Internetu a sociálních sítí – vzdělávací program  
12. – 14. října Vlastivědné putování Foto
1. října Schůzka CIRSIA ve Křtinách  
Foto září: Nové toalety   Dopravní hřiště   Perníčky+koutek   Spaní ve škole   Drakiáda  
29. září Zahájení činnosti kroužků  
25. září Třídní schůzky prvního ročníku  
24. – 27. září Školní výlet devátého ročníku (Praha)  
24. – 26. září Překročení Rubikonu, soutěž CIRSIA pro 6. ročník Foto
24. – 25. září Bezpečnostní akce pro cyklisty (organizuje obec Vavřinec) Foto
24. – 27. září Poznávací výjezd deváťáků do Prahy Foto
15. září Zveřejnění výsledků grantu – rozšíření arboreta  
4. – 6. září Adaptační pobyt šestého ročníku (Suchý) Foto
2. září Běžný rozvrh  
1. září 8:00 slavnostní zahájení školního roku 2014/2015 Foto
Foto prázdniny: Příměstský tábor   O pohár ředitele - soutěž ve vaření guláše

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová