KALENDÁŘ AKCÍ 2021/2022

Akce sdružení Cirsium 2021 / 2022 - výhled (akce_cirsia2021_2022.pdf, 196 kB)
 
27. června Zvláštní zápis do ZŠ a MŠ, 12:00 – 14:00 hodin  
20. června Závěrečná pedagogická rada, 13:30 hodin  
6. – 9. června Obhajoby ročníkových prací  
1. června Sportovní den v barvách, akce ŠD  
30. května – 11. června Školní výlety  
30. května Termín pro odevzdání ročníkové práce (9. ročník)  
28. května Mezinárodní jazykové zkoušky, 8. a 9. ročník  
27. května Cirsiáda Sloup, vědomostní soutěž 2. stupně  
26. května Cirsiáda Sloup, vědomostní soutěž 2. stupně  
25. května Cirsiáda Sloup, vědomostní soutěž 2. stupně
Cvičné opuštění školy
 
24. května Malá Cirsiáda, vědomostní soutěž 1. stupně, Lipovec
Představení dramatického kroužku, KD
 
  21. května Mezinárodní jazykové zkoušky, 6. ročník  
18. května Jednání Cirisa, Blansko  
16. - 18. května Vědomostní testy žáků 5. ročníku, ČŠI  
15. – 20. května Anglie, naučný a poznávací zájezd žáků 2. stupně  
9. května Besídka ke svátku matek, mateřská škola  
6. května Vídeň – vlastivědné putování, poznávací výlet  
5. května Zápis do mateřské školy (8:00 – 11:30 hodin)
Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáků (15:00 hodin)
 
3. května Výuka na dětském dopravním hřišti (4. ročník)
Turnaj ve volejbalu, Letovice
Metodické návštěvy ředitelek mateřských škol
 
Foto duben: RoboKáry   Jaro v ŠD   Výtvarná soutěž Lipka   Čarodějnice v družině   Střípky ze 3. A
27. dubna Jedovnická kuňka – pěvecká soutěž Cirsia  
25. dubna Ukončení provozu bazénu  
21. dubna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
20. dubna ZŠ Sloup hledá Superstar – školní pěvecká soutěž  
19. dubna Preventivní programy, 5. ročník
Náhradní zápis do prvního ročníku, 13:00 hodin
 
14. dubna Velikonoční prázdniny  
12. – 13. dubna Jednotné přijímací zkoušky  
12. dubna Preventivní programy, 6. ročník  
8. dubna Květný pátek, ředitelské volno  
7. dubna Zápis do prvního ročníku, 15:00 hodin  
4. – 7. dubna Semináře z českého jazyka a matematiky (9. ročník)  
Foto březen: Krabice od srdce  Školka ve vodě a na stráni   Výstavy Jolany Meluzínové  
31. března Den otevřených dveří v mateřské škole Foto
30. března Plavání – mateřská škola
Jednání Cirsia, ZŠ TGM Blansko
 
29. března Okresní kolo olympiády českého jazyka, účast týmu školy  
28. března Zahájení provozu školní kantýny  
25. března Škola naruby Foto
24. března Den otevřených dveří, 8:00 – 12:00 Foto
22. března Preventivní programy, 7. ročník  
17.března Policie ČR – mateřská škola  
16.března Plavání – mateřská škola  
15. března Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Žďár  
7. – 11. března Jarní prázdniny  
3. března Karneval – mateřská škola  
2. března Přijímačky nanečisto
Divadlo v MŠ
 
1. března Termín odevzdání přihlášek na střední školu řediteli SŠ  
Foto únor: Přednáška o Tanzánii   Dílny a vaření    
22. února Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Sloup  
20. – 26. února Lyžařský výcvik 7. ročníku (Karlov) Foto
16. února Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Vavřinec  
15. února Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Petrovice  
7. – 11. února Lyžařský výcvik 2. – 5. ročníku (Olešnice) Foto
4. února Pololetní prázdniny  
1.února Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Šošůvka  
Foto leden 1. A   Sedmáci na ledu  
31. ledna Pololetní vysvědčení
Pasování prvňáků na školáky

Foto
26. ledna Pololetní pedagogická rada, 13:30 hodin  
21. ledna  Lipka – Jezírko, výukový program, 1. stupeň Foto
20. ledna Schůzka s rodiči předškoláků, MŠ Němčice  
11. ledna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
3. ledna Nástup do školy po prázdninách  
23. prosince – 2. ledna  Vánoční prázdniny  
Foto prosinec: Na Lipce  
22. prosince Poslední den provozu mateřské školy před prázdninami  
17. prosince Poslední den školy před prázdninami – základní škola  
15. prosince Lipka – Jezírko, výukový program, 1. stupeň  
14. prosince  Technická olympiáda, TEGA Blansko  
13. prosince Jednání školské rady, 14:30 hodin  
6. prosince Lipka – Jezírko, výukový program, 1. stupeň  
3. prosince  Mikulášská nadílka v MŠ a na 1. stupni ZŠ. Foto
Foto listopad: Nové workoutové hřiště   Halloween   Florbal   Polámal se mraveneček
25. listopadu Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin.
Burza středních škol, jídelna, 15:30 hodin.
Lipka – Jezírko, výukový program, 1. stupeň.
 
24. listopadu Pedagogická rada, 13:30 hodin.  
9. listopadu Beseda deváťáků s ředitelem školy  
1.listopadu Termín pro nahlášení témat ročníkových prací řediteli.
Zahájení provozu bazénu.
 
Foto říjen: Družina  
27. – 29. října Podzimní prázdniny  
13. října Beseda se spisovatelem Arnoštem Vašíčkem, 6. – 9. ročník  
9. října Slavnostní odhalení pomníku Zbyšku Nečasovi před školou,
14:00 hodin
Plakát
Foto
8. října Filmové představení (film Ležáky) a beseda s členy Czech
Spifire Club, 7. – 8. ročník
 
6. – 9. října Vlastivědné putování deváťáků - Praha Foto
7. října Výuka na dětském dopravním hřišti, 4. ročník  
29. září Návštěva keramiky paní Horáčkové – 6. A  
22. září Třídní schůzky 1. A a 1.B; 15:00 hodin  
9. – 10. září Adaptační kurz pro žáky 6. ročníku Foto
6. září Běžný rozvrh  
2. – 3. září Třídní učitelé ve svých třídách.  
1. září Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022.
1. ročník v 8:00 hodin v KD Sloup, 2. – 9. ročník ve škole.
 
31. srpna Porada ředitelů – sdružení CIRSIUM (hotel Broušek).
15:00 hodin – informační schůzka pro rodiče dětí MŠ.
 
25. srpna Zahájení přípravného týdne (pedagogové jsou ve škole).
15:00 hodin – jednání školské rady (ředitelna).
 

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová