KALENDÁŘ AKCÍ 2017/2018

 
2. – 4. července Příměstský tábor, akce školní družiny  
Foto červen: Horolezci   Fotografie tříd   Závěr Patronátu  
29. června Vydání vysvědčení  
28. června Přijetí absolventů (15:00) a nejlepších žáků (15:30) starostou městyse.
POZOR, akce se letos poprvé koná v kulturním domě.
Foto
20. – 23. června Kurz vodní turistiky, 9. ročník Foto
19. června Sloupský slavík, setkání pěveckých sborů Foto
18. června Závěrečná pedagogická rada, uzavření klasifikace  
8. června Fotografování tříd  
4. – 7. června Obhajoby ročníkových prací Foto
31. května Závěrečné třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
28. května Termín odevzdání ročníkových prací  
25. května Turnaj v přehazované, Ostrov  
21. května – 3. června Školní výlety Čtvrťáci

1. A

Modrá
15. – 19. května Výjezd do Srbska – 35 žáků a 5 vyučujících Foto
9. – 11. května Cirsiády – vědomostní soutěže žáků šesti škol ve Sloupě Foto
7. května Návštěva kolegů ze ZŠ Sirotkova Brno ve Sloupě  
3. května Schůzka pro rodiče zapsaných prvňáků, 15:00 hodin  
2. května Výuka čtvrťáků na dopravním hřišti Foto
Foto duben: 1. B   Jaro na 1. stupni   Čtení v pergole   Dílny  
30. dubna Ředitelské volno, výjezd pedagogického sboru
na prohlídku ZŠ Sirotkova Brno
 
26. – 27. dubna Celoškolní projektová výuka Foto
20. dubna Turnaj ve vybíjené, Lipovec  
19. dubna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
18. dubna Pedagogická rada 3. čtvrtletí  
13. dubna Sloupský vodník – sportovní plavecká soutěž
Výuka 8. A v SŠ A. Citroëna Boskovice
Foto
 
12. dubna Setkání s bývalými zaměstnanci, prohlídka školy  
11. dubna Historická představení – Ze starých letopisů, Na konci všech válek. Foto
10. dubna Úklid Moravského krasu, 5. – 9. ročník  
6. dubna Škola naruby, přesun akce
Spaní ve škole – 6. B
Foto
 
3. dubna Zápis do prvního ročníku, 15:00 hodin  
Foto březen: Patronát - společné bruslení   Výtvarníci na 1. stupni  
29. – 30. března Velikonoční prázdniny  
28. března Jedovnická kuňka – pěvecká soutěž Foto
23. března Květný pátek, ředitelské volno  
22. března Metodická návštěva ZŠ Jedovnice  
19. – 22. března Poselství křesťanských Velikonoc, vzdělávací
program pro všechny žáky
 
14. března Kamélie na rájeckém zámku, 2. A, 2. B  
7. března Přijímačky nanečisto  
5. března Zahájení provozu nové posilovny Foto
2. března Florbalový turnaj mladších žáků, Sloup  
Foto únor: Srdíčkový den   Olympiáda    
22. února Den pro Vysočany, akce pro spřátelenou malotřídní školu Foto
16. února Lyžařské závody 1. stupně (Hodonín)  
15. února Pasování prvňáků Foto
14. února Porada škol Cirsia ve Sloupě  
5. – 9. února Jarní prázdniny  
2. února Pololetní prázdniny  
Foto leden: Nová sedačka v ředitelně  
31. ledna Pasování prvňáků
Pololetní vysvědčení
Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Němčice, 15:30 hodin
 
30. ledna Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Šošůvka, 16:00 hodin  
29. ledna – 1. února Lyžařský výcvik 1. stupně  
25. ledna Den otevřených dveří, 8:00 – 12:00 hodin
Beseda s MUDr. Jaroslavou Pořízkovou, 15:30 hodin ve školní
jídelně - informace o dětských parazitech, infekčních nemocech
dětí a o školním stravování.
Foto


 
23. ledna Šachový turnaj, krajský přebor, Břeclav
Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Vavřinec, 15:30 hodin
Foto
 
21. – 27. ledna Lyžařský výcvik 7. ročníku Video
Foto
19. ledna Ples školy, 20:00 hodin KD Sloup, hraje Prorock2. Foto
18. ledna Program proti prevenci patologických jevů, 5. ročník  
17. ledna Pedagogická rada – uzavření prvního pololetí  
16. ledna Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Žďár, 15:30 hodin  
11. ledna Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
10. ledna Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Petrovice, 15:30 hodin  
9. ledna Beseda pro rodiče předškoláků, MŠ Sloup, 15:30 hodin
Program proti prevenci patologických jevů, 4. ročník
 
4. ledna Program proti prevenci patologických jevů, 8. ročník  
3. ledna Nástup do školy po prázdninách  
Foto prosinec: Keramika pro dospělé   Patronát  
21. – 22. prosince Vánoční dílny, společný zpěv koled u stromečku Foto
20. prosince Nácvik první pomoci pro žáky 8. a 9. tříd pod vedením
odborných instruktorů, celé dopoledne
Foto
18. prosince 9:00 hodin – Vánoční akademie pro žáky.  
17. prosince Vánoční akademie v KD Sloup, 14:30 hodin
Koncert Majeránu a Krápníčku v Dřevěném kostelíku Blansko, 17:30 hodin
Foto

 
14. prosince Planetárium – výukový program 5. ročníku.
Okresní finále starších žáků ve florbalu - účast týmu školy.
Foto
 
13. prosince Okresní přebor v šachu v Jedovnicích. Účast týmu školy.  
12. prosince Soutěž v aerobiku, Křtiny  
7. prosince Ekonomická olympiáda Blansko  
6. prosince Technická olympiáda Blansko
První zasedání nově zvolené školské rady – 18:00 hodin, Stará škola.
 
5. prosince Mikulášská nadílka Foto
Foto říjen, listopad: Halloween 3.A   Horolezecká soutěž   Matematika s LICHOŽROUTY  
Malování voskem
30. listopadu Vlastivědné putování – Moravské zemské muzeum Brno (6. ročník)  
22. listopadu Pedagogická rada, 1. čtvrtletí  
15. listopadu Porada škol Cirsia v Lipovci
Turnaj ve florbalu - hoši
 
14. listopadu Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
3. listopadu Účast Krápníčku na přehlídce v Olešnici  
31. října Turnaj ve florbalu - dívky  
30. října Zahájení provozu bazénu  
26. - 27. října Podzimní prázdniny  
24. října Beseda deváťáků s ředitelem školy  
19. října Turnaj ve stolním tenisu, Žďárná Foto
18. října Divadlo Radost v Brně, 3. A, 3. B  
17. října Exkurze deváťáků na úřad práce  
5. října Výuka čtvrťáků na dopravním hřišti Foto
Foto2
4. - 7. října Vlastivědné putování 9. ročníku – Praha. Foto
3. října Arnošt Vašíček, záhadolog, beseda pro 2. stupeň.  
2. října Zahájení činnosti kroužků.
Přespolní běh Podomí
Foto
Foto2
Foto září: Novinky - dokončeno   První školní den   Prvňáci   Družina  
28. září Státní svátek  
26. září Třídní schůzky 1. ročníku, čas upřesní třídní učitelé.  
25. - 27. září Adaptační pobyt 6. ročníku. Foto
21. - 22. září Překročení Rubikonu Podomí, soutěž pro 6. ročník.  
6. září Běžný rozvrh  
5. září Odstávka elektrického proudu po celý den; 1. – 5. ročník končí
v 11:30 hodin, 6. – 9. ročník končí v 12:25 hodin.
 
Foto prázdniny: Novinky ve škole  
28. srpna Zahájení přípravného týdne.  
31. srpna Opravné zkoušky – první termín (9:00 hodin).  
4. září Slavnostní zahájení školního roku – prvňáci v 8:00 hodin v KD
Sloup, žáci 2. – 9. ročníku ve škole.
Opravné zkoušky – druhý termín (10:00 hodin).
 

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová