KALENDÁŘ AKCÍ 2019/2020

 
Foto březen, duben: Malování  
3. dubna Květný pátek, ředitelské volno  
4. března Přijímačky nanečisto, akce pro deváťáky- příprava na přijímačky
Florbalový turnaj 1. stupně, organizuje ZŠ Sloup
 
2. března Porada a školení pedagogických pracovníků, 13:30 hodin
Vzdělávací akce pro rodiče dětí s podpůrnými opatřeními,
sborovna 15:30 hodin
 
Foto únor: Novinky a vylepšení  
27. února Den pro Vysočany, akce pro spřátelenou školu  
17. – 21. února Jarní prázdniny  
14. února Námořnická diskotéka, akce ŠD  
13. února Florbalový turnaj 1. stupně Foto
12. února Výukový program ve středisku ekologické výchovy Lipka, 5.B  
11. února Výukový program ve středisku ekologické výchovy Lipka, 5.A  
10. února Florbalový turnaj 2. stupně, Jedovnice, účast týmu školy  
7. února První pomoc a záchrana života, vzdělávací akce Českého
červeného kříže
Foto
3. – 6. února Lyžařský kurz 1. stupně, Olešnice Foto
Foto leden: Turistický kroužek   Fotografická soutěž   Prvňáci   Bruslení  
31. ledna Pololetní prázdniny  
30. ledna Vydání výpisu z vysvědčení
Pasování prvňáků na školáky
Schůzka s rodiči v MŠ Němčice, 15:30 hodin
Foto
29. ledna Schůzka s rodiči v MŠ Petrovice, 15:30 hodin  
28. ledna Šachový přebor – krajské kolo, účast týmu školy  
27. ledna Pololetní pedagogická rada, uzavření klasifikace  
22. ledna Olympiáda z českého jazyka, účast týmu školy
Výukový program ve středisku ekologické výchovy Lipka, 4. B
Schůzka s rodiči v MŠ Žďár, 15:30 hodin
 
21. ledna Výukový program ve středisku ekologické výchovy Lipka, 4. A
Schůzka s rodiči v MŠ Šošůvka, 15:30 hodin
Foto
19. – 25. ledna Lyžařský kurz 7. ročníku, Karlov Foto
17. ledna Ples ZŠ Sloup, hraje Prorock2, 20:00 KD Sloup Foto
15. ledna Schůzka s rodiči v MŠ Sloup, 15:30 hodin  
14. ledna Pololetní třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin  
7. ledna Schůzka s rodiči v MŠ Vavřinec, 15:30 hodin  
6. ledna Nástup do školy po prázdninách  
Foto prosinec: Adventní družina  
23. prosince – 3. ledna Vánoční prázdniny  
22. prosince Vánoční akademie v KD Sloup (14:30 hodin) a společný koncert
Krápníčku a Majeránu v Dřevěném kostelíku Blansko (17:30 hod.).
 
20. prosince Společné zpívání koled u vánočního stromku ve vestibulu školy.
Zveme všechny rodiče a přátele školy.
 
19. – 20. prosince Vánoční dílny – projektová výuka, upravený rozvrh.  
17. prosince Divadelní představení dramatického kroužku, KD Sloup, 9:00 hodin.  
10. prosince Soutěž v aerobiku, Křtiny  
6. prosince Mikulášská nadílka na prvním stupni Foto
5. prosince Florbal – okresní turnaj  
2. – 5. prosince Čtenářské besedy žáků 1. – 5. ročníku v knihovně
městyse
 
Foto listopad: Stolní tenis   Lezecký kroužek  
27. listopadu Setkání škol sdružení Cirsium, ZŠDL Ostrov  
26. listopadu Florbalový turnaj – hoši  
20. listopadu Povinné testování školy (Česká školní inspekce), 8. ročník.  
19. listopadu Třídní schůzky, 14:00 – 16:00 hodin
Burza středních škol 15:30 hodin ve školní jídelně
Florbalový turnaj – dívky
Okresní přebor v šachu
 
14. – 15. listopadu Projektová výuka Sametová revoluce a demokracie v Česku Foto
13. listopadu Národní testování žáků 9. ročníku. Společnost Scio, příprava na
přijímací zkoušky.
 
11. listopadu Pedagogická rada, uzavření prvního čtvrtletí  
4. listopadu Zahájení provozu bazénu  
1. listopadu Okresní přebor ve stolním tenisu Foto
Foto říjen: Praha   Ptačí centrum   Přespolní běh   Dopravní výchova   Anglie 2019   Animované předsudky  
31. října Výuka na dětském dopravním hřišti (4. A, 4. B)  
29. – 30. října Podzimní prázdniny  
21. – 25. října Interaktivní besedy v 5. - 7. ročníku na téma předsudky, bezdomovectví, migrace, hodnoty, hoaxy. Natáčení animovaného filmu.  
13. – 18. října Anglie – zahraniční výjezd žáků a pedagogů.  
9. – 12. října Praha – vlastivědný a poznávací výlet deváťáků.  
Září/říjen Nahlášení témat a konzultantů ročníkových prací řediteli.  
Foto září: Prvňáci  
30. září Zahájení činnosti kroužků.  
27. září Vzdělávací program Povídání se zvířátky (ukázky zvířat –
Záchranná stanice Ptačí centrum).
 
26. září Literární beseda s J. W. Procházkou; akce pro 9. ročník.  
26. září Třídní schůzka prvního ročníku; čas upřesní třídní učitelky.  
19. září Do obory za zvířátky, vzdělávací akce v centru ekologické
výchovy pro druháky.
Foto
11. – 13. září Adaptační pobyt šestého ročníku. Foto
2. září Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020. 1. ročník v 8:00
hodin v KD Sloup, 2. – 9. ročník ve škole.
Foto
Foto srpen: Co je nového?
26. srpna Zahájení přípravného týdne (pedagogové jsou ve škole).  

Mapa stránek © 2014 Mgr. Blanka Šenkýřová